مشاور روانشناس آویژه مشاور روانشناس آویژه .

مشاور روانشناس آویژه

مشاوره مسائل زناشویی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|۵٫۰
۰۱
مشاوره مسائل زناشویی
مشاوره مسائل زناشویی به دو حوزه زناشویی درون خانوادگی و برون خانوادگی تقسیم میشود . مشاوره مسائل زناشویی درون خانوادگی نیز در دو بخش زنان و مردان بررسی میشود . اینکه چرا زنان کمتر به زناشویی برون خانواده ای تن میدهند . چرا مردان به زناشویی برون خانوادگی علاقه دارند . در بحث مشاوره مسائل زناشویی به ویژگیهای خاص زنان برای زناشویی میپردازیم . زن تا وقتی از نظر عاطفی به کسی دلبستگی و علاقه نداشته باشد تن به رابطه جنسی نمیدهد . (البته مواردی چون تکانه های روحی ، عقده ها و تن فروشی شامل بحث ما نمیشود ) در مشاوره مسائل زناشویی متوجه میشویم تعداد کمتری از زنان هنگام سکس به اسکاسم میرسند . اما با وجود عدم رضایت از رابطه جنسی خود به این رابطه ادامه میدهند . چون در زنان رابطه عاطفی رابطه جنسی را تحت الشعاع قرار میدهد .
مشاوره مسائل زناشویی این رابطه را با وجود اینکه خیلی محکم است رد میکند . در رابطه جنسی نرمال هردو طرف باید به مرحله اسکاسم برسند و ارضا شوند . زن برای ادامه زندگی تن به این زناشویی میدهد . در حالیکه از نظر روحی مرد نیز نیاز دارد ارضا شدن زن را احساس کند . زنان به چند دلیل به اینگونه رابطه تن میدهند . سنتهای ما همیشه از زن شرم خواسته تا احقاق حقش . اما مرد برای زناشویی زنان بی شرم را بیشتر میپسندد . زنانی که متقاضی هستند . به چند بار زناشویی در یک شبانه روز تن میدهند . دیگر اینکه چون مرد اجازه دارد چند همسر داشته باشد زن با زناشویی بسیار محتاطا نه برخورد میکند . غافل از اینکه همین امر یکی از دلایل رو آوردن مرد به زنان دیگر است . به بحث مشاوره مسائل زناشویی بازهم خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی زناشویی
مشاوره مسائل زناشویی آنلاین
مشاوره مسائل زناشویی آنلاین میتواند کمک بزرگی باشد برای اینکه از راه درست روابط جنسی مطلع شویم . زنان و مردان باید نیازهای خود را دراین رابطه بیان کنند . مشاوره مسائل زناشویی آنلاین بهترین فرصت برای کسانی است که از نوع روابط بیخبر هستند .  در مشاوره مسائل زناشویی آنلاین شما در یک صفحه مطالب زیادی در مورد زناشویی صحیح خواهید دید پس از آن ممکن است از شما بخواهند فرم پر کنید یادتان باشد با اسم مستعار در این مشاوره شرکت نمایید چون برخی از سایتها برای نشان دادن مشاوره آن را نمایش میدهند . سپس با صداقت کامل به سوالات جواب دهید . هر سایت یک چت روم هم دارد که شما میتوانید از طریق چت سوالات خود را بیان کرده و پاسخ بگیرید . در اینگونه موارد به سایتهایی مورد اعتماد مراجعه نمایید . با یک کامپیوتر و یا موبایل  راحت میتوانید مشاوره آنلاین بگیرید .   
مشاوره مسائل زنا شویی آنلاین با اشراف کامل به روحیات زن و مرد به مشاوره میپردازد . کارشناسان روانشناسی مسائل جنسی از انحرافات روابط جنسی نیز مطلع هستند . راه های کنترل از سوی خود شخص و راه برخورد همسر با این مسئله را میدانند . متاسفانه کسانی که انحراف جنسی دارند به جای مشاوره آن را از همسر پنهان میکنند . آنهامجبور میشوند برای این مسئله به دامان کسانی پناه ببرند که از وی سودجویی کرده و حتی اخاذی میکنند . بهتر است بدانیم انحراف جنسی نه به معنای بد بودن بلکه به این معنا است که این افراد به گونه ای دیگر ارضا میشوند که معمول نیست . معمول نبودن عیب و عار نیست بلکه تفاوت است . تفاوت نه گناه است و نه ننگ دارد . پس بهتر است بی درنگ یک مشاوره خانواده انجام دهیم تا مارا به یک کارشناس خبره معرفی کند .
بیشتر بخوانید: مشاوره زندگی زناشویی و تاثیر آن بر زندگی مشترک
مرکز مشاوره مسائل زناشویی
مرکز مشاوره مسائل زناشویی با توجه به نیازهای جامعه تشکیل شده است . یک مرکز مشاوره مسائل زناشویی از بخشهای مختلف مشاوره ،درمان و معرفی تشکیل شده است . یک مرکز مشاوره مسائل زناشویی به صورت حضوری ، تلفنی و آنلاین به مراجعان خود مشاوره میدهد . در این مراکز شما را از کم و کیف یک رابطه سالم و لذتبخش مطلع میکنند . رابطه حسی و زناشویی بسیار حساس و ظریف است . شما وقتی با همسر خود ارتباط برقرار میکنید و به او عشق و علاقه دارید این یک رابطه زیبا خواهدشد . به این شرط که بتوانید این عشق را در او هم ببینید . مردان برای یک رابطه جنسی نیاز به عشق و دوست داشتن ندارند آنها هنگام نیاز با هر کسی میتوانند رابطه برقرار کنند . آنها هنگام نیاز کمتر میتوانند خود را کنترل کنند اما فقط نیازشان برطرف میشود .
با تمام تفاسیراگر رابطه زناشویی باعلاقه و حس عاطفی همراه باشد فراموش ناشدنی خواهد شد . یک زن برای همسرش نیازی نیست مانند هنرپیشه های پورن رفتار کند . ولی لازم است یک رابطه لذتبخش و خوب داشته باشد . مرد باید تحریک شدن همسرش را ببیند . زن باید یک رابطه شاد و خوب برقرار کند ولی این بدان معنا نیست که برای همسرش فیلمهای غیر واقعی بازی کند . همین که مرد احساس کند همسرش خوب تحریک شده ، خوب عشقبازی میکند و خوب به مرحله اسکاسم رسیده لذتبخش است . پس بهتر است به جای هنرپیشگی برای همسر خود واقعی باشیم . اگر همسرمان نمیتواند مارا خوب تحریک کند به او بگوییم . هر کسی با نقاط تحریک پذیر ارگانیسم بدنش آشنایی دارد که باید به همسرش بگوید . راجع به مدت رسیدن به اسکاسم به همسرش بگوید تا زناشویی برای زن و مرد دلچسب شود .
بیشتر بخوانید: بهترین سایت مشاوره آنلاین خانواده و ازدواج
مشاوره مسائل زناشویی تلفنی
مشاوره مسائل زناشویی تلفنی نیز با یک تلفن میسر میشود و بسیار مفید است . مشاوره ازدواج نیز بهتر است ترکیبی از زناشویی داشته باشد . لازم است دختران و پسران جوان ماکه میخواهند ازدواج کنند برای زناشویی نیز مشاوره بگرند . این مشاوره حتی برای زنان و مردانی که تجربه زناشویی دارند نیز لازم است .  مشاوره مسائل زناشویی تلفنی فقط برای افراد متاهل نیست یک دختر یا یک پسر بهتر است در مورد زناشویی صحیح بداند . روانشناسی زناشویی نیز مهم است و باید هر کسی در مورد آن اطلاعاتی داشته باشد . زناشویی فقط همبستر شدن نیست . یک زناشویی خوب فاکتورهای مناسب خود را دارد که باید برای زناشویی خوب اعمال شود . تا زناشویی به خارج از خانه کشیده نشود . تا با این زناشویی همیشه شاد و دلگرم زندگی کنیم .
در یک مشاوره تلفنی ابتدا باید شما و همسرتان روانکاوی شوید . سپس با توجه به روحیات شما و همسرتان توصیه هایی بگیرید . یک زناشویی خوب نیاز به امنیت خاطر دارد . در اتاقی که ممکن است رفت و آمد باشد مکان مناسبی برای زناشویی نیست . به کودکان خود احترام بگذارید و اتاق خواب آنها را از هفت سالگی جدا کنید . به آنها بیا موزید هیچگاه وارد اتاق خواب شما نشوند . از آنها بخواهید قبل ازخواب تمام نیازهای خود از قبیل مسواک زدن ، دستشویی رفتن و اب خوردن و غیره را مرتفع سازند . در اینصورت نیازی نیست مدام در اتاق خواب شما زده شود . اتاق خواب باید مکانی مناسب و دلنشین باشد و تمام نیازهای زناشویی در همانجا مرتفع شود . لباس خواب زن و شوهر باید مناسب زناشویی باشد . بدن هردو تمیز ولطیف باشد . باز هم دراینباره خواهیم گفت .
بیشتر بخوانید: مشاوره زندگی مشترک
بهترین مشاوره مسائل زناشویی
بهترین مشاوره مسائل زناشویی مشاوره ایست که با توجه به روحیات زن و مرد انجام شود . مشاوره تکنفره مشاوره ای ناقص خواهد بود . بهترین مشاوره مسائل زناشویی مشاوره ایست که کامل باشد . در این مشاوره باید مشاوره کودک نیز گنجانده شود . وضعیت کودک در خانواده و در ارتباط با زناشویی . کودکی که نیمه شب گریه میکند مسلما اجازه نمیدهد والدین زناشویی خوبی داشته باشند . باید مراقب باشیم کودک در مورد زناشویی ما کنجکاو نشود . با جدا کردن مکان خوابش در هفت سالگی این مشکل راحتتر حل میشود . اگر فقط هنگام زناشویی از بخواهیم وارد اتاق خواب نشود کنجکاو خواهد شد و چه بسا ناگهانی وارد شود و یا پنهانی نگاه کند . مرکز مشاوره زناشویی آویژه برای شما شادی و خوشحالی آرزومند است .
بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره خانواده آنلاین
خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید .
در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
منبع:  Marriage Counselor | Online Counseling Website
نویسنده: زهره حبیبی نوده
 برای مشاوره در زمینه مشاوره مسائل زناشویی
از مشاورین مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه از سراسر کشور
با 09353000102 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۶:۱۳ توسط:روانشناس آویژه موضوع: نظرات (0)