مشاور روانشناس آویژه مشاور روانشناس آویژه .

مشاور روانشناس آویژه

بهترین سایت مشاوره آنلاین خانواده و ازدواج

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|۵٫۰
۰۱
سایت مشاوره آنلاین
سایت مشاوره آنلاین ( online counseling ) از پدیده های جذاب و ابزارهای کارآمدی است که عصر ارتباطات در اختیار افرادی گذاشته است که نیازمند مشاوره هستند . سایت مشاوره آنلاین در فضای مجازی اتفاقاتی را رقم میزند که یک مرکز مشاوره واقعی میتواند آنها را منجر شود . سایت مشاوره آنلاین دقیقا مانند مراکز مشاوره در فضای حقیقی مشاورانی را در اختیار افراد نیازمند در زمینه های مختلف قرار میدهد . برای مثال فردی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارد که نیازمند مشاوره روان‌شناسی میباشد میتواند از مشاوران صنعتی و سازمانی سایت مشاوره آنلاین استفاده کنند . در مورد دیگر میتوانیم به افرادی اشاره کنیم که میخواهند روابط عاطفی و احساسی خوپ را بهتر مدیریت کنند میتوانند از خدمات سایت مشاوره آنلاین استفاده کنند . در ادامه بیشتر راجع به فواید و ویژگی‌های سایت مشاوره آنلاین صحبت میکنیم .
بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره رایگان خانواده
سایت مشاوره آنلاین ازدواج
سایت مشاوره آنلاین ازدواج میتواند امکان فوق العاده‌ای را برای زوجینی که قصد ازدواج دارند فراهم آورند . گاهی زوجینی که میخواهد از کمک مشاور در جریان ازدواجشان استفاده کنند به لحاظ جغرافیایی امکان مراجع حضوری به یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی را نداشته باشند . در این شرایط سایت مشاوره آنلاین ازدواج میتواند برای آنها بهترین گزینه و انتخاب باشد . در مباحث روانشناسی به موضوع درون گرا با برون گرا بودن اشاره میشود .
افراد درون گرا برخلاف افراد برون گرا بیشتر دوست دارند که از جمع ها دوری کنند و تنها باشند . آنها از آشنایی و شناخت افراد جدید تا حد ممکن پرهیز میکنند . سایت مشاوره آنلاین ازدواج برای این افراد نیز این امکان را فراهم میکند که جواب سوالات خود را بدون رو در رو شدن با افراد غریبه دریافت کنند کنند . در کل سایت مشاوره آنلاین ازدواج دسترسی ها را برای استفاده افراد از این زمینه مشاوره گسترده تر کرده است .
بیشتر بخوانید:روانشناسی خانواده موفق چیست ؟
سایت مشاوره آنلاین خانواده
سایت مشاوره آنلاین خانواده نیز از رشته ها و شاخه هایی است که میتواند بسیار زیاد در بالا بردن سطح بهداشت روانی جامعه تاثیر گذار باشد . گاهی مشکلاتی در خانواده ها پیش می آید که اگر از آنها جلوگیری نشود یا مدیریت آنها از دست افراد حاضر در خانواده خارج باشد میتواند لطمه و آسیب های زیادی را متوجه خانواده بکند . سایت مشاوره آنلاین خانواده میتواند به سرعت اطلاعات خوب و مفیدی را در اختیار فردی که میخواهد مدیریت افراد خانواده را برعهده بگیرد مثلا پدر یا مادر قرار بدهد .
گاهی هم مراجعه به صورت حضوری به مشاور در بعضی از فرهنگ ها و سنت ها مورد برخورد قرار میگیرد و بازخوردهای منفی بسیاری را در پی خواهد داشت . هنوز بسیاری از خانواده های جامعه سنتی ما متاسفانه یک جبهه منفی بسیار قوی در برابر انجام این امر وجود دارد . افرادی که گرفتار این نوع قضاوت ها هستند و درگیر مشکلات حاد خانوادگی هستند نیز میتوانند این نوع از مشاوره را به عنوان یک گزینه عالی برای خود انتخاب کنند . سایت مشاوره آنلاین خانواده نیاز به مراجعه حضوری ندارد و از این رو مبتواند بهترین انتخاب براب افرادی با شرایط مشابه شرایط ذکر شده باشد .
بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده آنلاین
سایت مشاوره آنلاین آویژه
سایت مشاوره آنلاین آویژه از جمله سایت هایی است که به صورت حرفه ای خدمات روانشناسی را  کاملا جامع و کامل به مراجعان خود ارائه میکند . از مهمترین ویژگی های سایت مشاوره آنلاین آویژه این است که تقریبا تعطیلی در این سایت وجود ندارد و مراجعه کنندگان میتواند در هر ساعت از شبانه روز که خواستند از مشورت با یک متخصص در زمینه روانشناسی مورد نظرشان بهره مند شوند . سایت مشاوره آنلاین آویژه یک ویژگی جذاب دیگر نیز دارد و آن این است که بعد از مشاوره مراجعان این سایت فراموش نمی شوند و بعد از انجام مشاوره پیگیری های لازم انجام میشود و افراد میتوانند تا هر زمانی که دوست داشته باشند و نیاز داشته باشند از این امکان استفاده کنند .
بیشتر بخوانید:کانال مشاوره روانشناسی خانواده
بهترین سایت مشاوره آنلاین
بهترین سایت مشاوره آنلاین ( online counseling ) چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد . این سوالی است که خیلی از افرادی که دوست دارند و مایل اند از این خدمت بهرمند شوند در ذهن خود دارند . در ادامه به برخی از ویژگی هایی که یک سایت مشاوره باید داشته باشد تا بعنوان بهترین سایت مشاوره آنلاین شناخته شود را برای شما بازگو خواهیم کرد :
وجود مشاوران تخصصی در هر حوزه . برای مثال مشاورانی مخصوص ازدواج ، تحصیل یا … هرکدام در حوزه خود فعالیت کنند .
هزینه مناسب برای مراجعه کنندگان
رعایت اصل رازداری
وجود مشاورانی با سطح ارتباطی بالا برای برقراری
بیشتر بخوانید:بهترین دکتر مشاوره خانواده
مشاوره خیانت
مشاوره خیانت ( betrayed counseling ) این روز ها جزو شاخه هایی از روانشناسی هستند که با در تمام جوامع طرفدارن و خواهان زیادی دارد . اینکه چرا مقوله خیانت تا به این حد در این جوامع شیوع پیدا کرده است را باید در فرصتی مناسب و مفصل مورد نقد و بررسی قرار داد . اما این که چگونه از این آسیبی که خانواده ها را به راحتی از هم می‌پاشد جلوگیری کرد و یا بعد از بروز خیانت چگونه با آن مقابله کرد را میتوان به راحتی با کمک یک مشاوره زبده و حاذق فهمید . مشاوره خیانت میتواند به زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند و در زمینه زندگی زناشویی تجربه زیادی ندارند کمک کند که با رعایت نکاتی از این اتفاق به خوبی پیشگیری کنند . همچنین در روانشناسی خیانت راهکارهای مناسبی برای برخورد و مدیریت شرایطی که در آن خیانت اتفاق افتاده است نیز در نظر گرفته شده است .
بیشتر بخوانید:مشاوره آنلاین روانشناسی و خانواده
مشاوره تحصیلی
یکی از مسائل و مشکلاتی که تقریبا همه نوجوانان ( teenagers ) چه دختر  و چه پسر در سنین نوجوانی و قبل از دانشگاه با آن دست و پنجه نرم میکنند مسئله تحصیلات آن ها است . دوران نوجوانی پر است از تغییراتی که به جسم و روح و روان افراد فشار زیادی وارد میکند . دوره نوجوانی در واقع دوره گذاری است که فرد را از کودکی به بزرگسالی انتقال میدهد . این دوره انتقال عوارض خاص خود را حتما در پی خواهد داشت .
برای مثال نوسانات خلقی ، درگیری های مربوط به مسائل جنسی ناشی از بلوغ و استقلال طلبی از شاخص ترین ویژگی های این دوره است . تمام این اتفاقات قطعا در افت تحصیلی تاثیر گذار هستند . مقوله افت تحصیلی چیزی نیست که هر پدر و مادری بتوانند آن را مدیریت کنند . زیرا این مسئله نیاز به آگاهی بالایی دارد . در این هنگام مشاوره تحصیلی ( Academic counseling ) راه را کامل برای پیشرفت نوجوان باز میکند .
بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان
تشخیص سن ازدواج
ازدواج خود به خود بسیار اتفاق مفید و شیرینی است . گاهی یک ازدواج خوب میتواند افراد را از گوشه گیری و نخوت به سمت پیشرفت و شادی و نشاط سوق بدهد . اما این ازدواج قطعا باید خیلی با احتیاط انجام شود و از لحظه ابتدایی که دو طرف تصمیم به ازدواج دارند تا زمانی که ازدواج به سرانجام خود برسد باید خیلی اصولی و درست پیش برود .
یکی از مسائلی که مشاور میتواند در آن مداخله مثبت داشته باشد مبحث تشخیص سن مناسب دو طرف برای ازدواج است . افراد در سنین خاصی که معمولا بعد از اتمام نوجوانی و در سال های ابتدایی جوانی مربوط میشود تمایل زیادی به مبحث عشق و رابطه به جنس مخالف دارند . از این رو ممکن است که تصمیم به ازدواج با فرد خاصی در سنین پایین بگیرند . در این هنگام یک مشاور میتواند کاملا مشخص کند که آیا از لحاظ سن دوطرف مناسب ازدواج هستند یا خیر ؟
بیشتر بخوانید:مشاوره خانواده خوب روانشناسی آویژه
مهارت های مدیریت زندگی مشترک
مشاوره خانواده ( family counseling) دامنه بسیار بزرگ و وسیعی دارد که میتواند تمام نیازهای یک زوج را از بدو تصمیم به ازدواج تا بزگ شدن بچها و به ثمر نشستن این خانواده نوپا را برآورده کند و پوشش دهد. از بررسی و مقایسه کردن معیارها و ویژگی های دو طرف گرفته تا بعد از ازدواج که مشاوره ( counseling ) به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک تبدیل میشود . این روزها مشاوره ها خوشبختانه در اکثر نقاط کشور عزیزمان به انواع مختلف حضوری ، تلفنی و آنلاین انجام میشود و در اکثر موارد تاثیرات مفید و مثبتی را در زندگی زوجین و بقیه اقشار جامعه میگذارد .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .
در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسیخدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
منبع : Top 10 Online Marriage and Family Counseling Degree
 برای مشاوره در زمینه بهترین سایت مشاوره آنلاین خانواده و ازدواج
از مشاورین مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه از طریق تلفن ثابت
با 9099072025 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۷:۴۶ توسط:روانشناس آویژه موضوع: نظرات (0)